Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on Barking autojuhile?

Barking on mobiilirakendus, mida kasutades on autojuhtidel võimalus parkida Barkingu ja Europarki parklates ning pesta oma autot pea kõikides Eesti pesulates. Teenused Barking mobiilirakendus on tihti soodsamad, kui muidu!

Tänu Barkingu tehnoloogiale, mis võimaldab avada tõkkepuid ja väravaid otse mobiilirakendusest, on saadaval ka parkimiskohad, kuhu muidu ligi ei pääse.

Mis on Barking maaomanikule?

Eelkõige on Barking tööriist, mis võimaldab teenida tavapärasest oluliselt rohkem tulu.

Muuda oma parkla/pesula nähtavaks enam, kui 50 000 autojuhile Eestis ning proovi erinevaid sooduskampaaniaid.

Barkinguga liitudes saad ligipääsu halduskeskkonnale, mis võimaldab hõlpsasti oma parklat/parkimismaja manageerida.

Autojuht

Peale äpi alla laadimist kuvatakse Teile interaktiivne kaart, mis näitab Teie asukohale või sihtkohale lähimaid parkimiskohti. Peale parkimiskoha valimist saate koha broneerida või sõita kohale ning vajutada nuppu “ava värav”. See järel algab parkimissessioon ning äpp kuvab teile parklaga seonduvat lisainfot.

Sellisel juhul sõida rahulikult parklast välja ning mingit tasu Sinu sessiooni eest ei võeta. Oleme väga tänulikud, kui sellistest olukordadest meile teada antakse, et neid tulevikus vältida.

Jah, kasutajaks registreerimisel sisestatud auto reg. numbrit saab muuta iga kord, kui kaardilt sobiva koha valinud oled. Auto reg. numbri väli tekib kuva ülemisse serva ning sinna peale vajutades saab iga kord uue auto reg. numbri sisestada.

Sellisel juhul soovitame laenata sõbralt või tuttavalt telefoni ning helistada meie infotelefonil +372 58114001.

Selle 5 euro pärast ei pea muretsema, seda kindlasti Teie arvele ei lisandu.

Esmasel registreerimisel kontrollib süsteem 5 euro suuruse testmaksega, kas antud numbril on m-maksed Barking teenusele lubatud ja koheselt see ka tühistatakse. Kuigi Elisa hetkesaldol võib see kuvatud olla, siis tegelikult on see tühistatud ja tasu selle eest reaalselt ei võeta.

EMT suurklientidel on Barkingu m-maksed vaikimisi keelatud, väike ettevõtetel ja eraisikutel lubatud.


Seda saab muuta EMT iseteenindusest:
Telefonimbri töölaud>Teenused>Mugavusteenused>Maksed mobiiliga>Sisene


Seal on valik lubatud teenusest ja sealt saab lubada ka maksed teenusele Barking. Kui Teil puuduvad õigused oma numbrit hallata, siis palun pöörduge oma tööandja poole.

Parkimine on kulukas ning läbi Barking mobiiliäpi saavad kõik autojuhid soodsalt parkida. Lisaks on võimalik parkimiskohti ette broneerida.

Soovitame alati jälgida, mis kellaajani valitud parkimiskoht saadaval on, kuid olukorras, kus pole võimalik õigeks ajaks kohta vabastada, tuleks kindlasti meile sellest teada anda.

See sõltub maaomanike huvist. Hetkel on mõned asutused soovi avaldanud, kuid teenuse lansseerimiseks piisavalt kohti veel pole. Loodetavasti juhtub see 2020 aasta jooksul.

Maaomanik

Absoluutselt mitte, see on Sinu võimalus (teenida lisatulu), mitte kohustus.

Sõltuvalt asukohast.

Näide 1. Oletame, et Sinu üks parkimiskoht asub Südalinnas ning Sa rendid enda kohta välja iga tööpäev 3 tundi. Sellisel juhul on orienteeruv tulu aastas ca 1400 EUR.

Näide 2. Pargitakse 6h ööpäeva jooksul, 10 kohaline parkla ja 2 EUR/h. Sellisel juhul kuus tulu orienteeruvalt 3000 EUR kuus ja aastas 36 000 EUR.

Loomulikult, Barking kontrolleri lisamine ei häiri kuidagi värava tavapärast tööd. Kõik jätkub samamoodi. Lihtsalt lisandub võimalus enda kohti rendile anda Barking rakenduse kasutajatele.

Kõik parkijad on süsteemis läbi krediitkaardi või m-kommertsi (mobiilimaksed). Seega, kui keegi rikub tingimusi, rakenduvad sanktsioonid, nt. mitmekordne tariif, kasutajakonto blokeerimine.

Ehk siis, kui Teie koha omanikuna peaksitegi selle tõttu tänaval parkima, jääksite ikka rahaliselt plussi.

Ei ole, sest kõik kasutajad on mobiilinumbri ja auto reg. nr järgi autentitud. Ning Sinul on alati teada, kes mis kellaajal Sinu parkimiskohta kasutas.

Näiteks kui värav on puldiga avatav, võib iga puldi omanik ükskõik keda sisse lasta, ning keegi ei tea, kes mis kellaajal parklas parkis.

Ei saa. Tõkkepuud saab Barking kasutaja avada ainult siis kui on kohad rendile antud ning vabu parkimiskohti alles.

Teil on enda kasutajakonto, millelt saate jooksvalt jälgida jooksva kuu parkimiste arvu ning saldot. Iga kuu teenitud tulu laekub järgmise kuul kindlal päeval teie arvelduskontole.

Loomulikult saab. Sellisel juhul on asi eriti lihtne: võta meiega ühendust, vormistame lepingu ja hakkad tulu teenima.

Ei leidnud vastust oma küsimusele?

Kuukaardi tellimus

Kuukaardi tellimus