Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on Barking autojuhile?

Barking on mobiilirakendus, mida kasutades on autojuhtidel võimalus parkida Barkingu ja Europarki parklates ning pesta oma autot pea kõikides Eesti pesulates. Teenused Barking mobiilirakendus on tihti soodsamad, kui muidu!

Tänu Barkingu tehnoloogiale, mis võimaldab avada tõkkepuid ja väravaid otse mobiilirakendusest, on saadaval ka parkimiskohad, kuhu muidu ligi ei pääse.

Mis on Barking maaomanikule?

Eelkõige on Barking tööriist, mis võimaldab teenida tavapärasest rohkem tulu, asendades raudvara digitaalsete lahendustega.

Muuda oma parkla/pesula nähtavaks enam, kui 50 000 autojuhile Eestis ning proovi erinevaid sooduskampaaniaid.

Barkinguga liitudes saad ligipääsu halduskeskkonnale, mis võimaldab hõlpsasti oma parklat/parkimismaja manageerida.

Autojuht

Peale äpi alla laadimist kuvatakse Teile interaktiivne kaart, mis näitab lähimaid parklaid/pesulaid. Peale parkla või pesula valimist saate navigeerida kohale ning ühe nupuvajutusega parkida/pesta oma auto.

Sellisel juhul sõida rahulikult parklast välja ning mingit tasu Sinu parkimise eest ei võeta. Oleme väga tänulikud, kui sellistest olukordadest meile teada antakse, et neid tulevikus vältida.

Jah, kasutajaks registreerimisel sisestatud auto reg. numbrit saab muuta iga kord, kui kaardilt sobiva koha valinud oled. Auto reg. numbri väli tekib kuva ülemisse serva ning sinna peale vajutades saab iga kord uue auto reg. numbri sisestada.

Äpp arvutab 24h hinna automaatselt. Alguses arvutatakse tasu tunnihinna alusel, kuni täitub 24h hind. Seejärel jääb arvestus seal pidama ning siis saate parkida selle hinnaga kuni 24h. Ehk 24h hind on parkimissessiooni maksimaalne tasu 24h jooksul.

Esmalt tuleks proovida tõkkepuud/väravat avada uuesti vajutades “Ava värav uuesti” nuppu. Ebaõnnestumisel helistada meie infotelefonile.

Sellisel juhul soovitame laenata sõbralt või tuttavalt telefoni ning helistada meie infotelefonil +372 58114001.

Selle 5 euro pärast ei pea muretsema, seda kindlasti Teie arvele ei lisandu.

Esmasel registreerimisel kontrollib süsteem 5 euro suuruse testmaksega, kas antud numbril on m-maksed Barking teenusele lubatud ja koheselt see ka tühistatakse. Kuigi Elisa hetkesaldol võib see kuvatud olla, siis tegelikult on see tühistatud ja tasu selle eest reaalselt ei võeta.

Telia suurklientidel on Barkingu m-maksed vaikimisi keelatud, väike ettevõtetel ja eraisikutel lubatud.

Seda saab muuta Telia iseteeninduses:
Telefonimbri töölaud>Teenused>Mugavusteenused>Maksed mobiiliga>Sisene

Seal on valik lubatud teenusest ja sealt saab lubada ka maksed teenusele Barking. Kui Teil puuduvad õigused oma numbrit hallata, siis palun pöörduge oma tööandja poole.

Parkimine on kulukas ning läbi Barking mobiiliäpi saavad kõik autojuhid soodsalt parkida. Lisaks on võimalik parkimiskohti ette broneerida ning enamikes Eesti pesulates ka autopesu eest tasuda.

Soovitame alati jälgida, mis kellaajani valitud parkimiskoht saadaval on, kuid olukorras, kus pole võimalik õigeks ajaks kohta vabastada, tuleks kindlasti meile sellest teada anda.

Kuukaardi maksed tehakse automaatselt iga kuu alguses lisatud pangakaardilt. Kui pargid erinevate autodega, saad need kõik äppi lisada.

Lisa pangakaart
Skanneeri kaart ning sisesta oma andmed.

Vali parkla
Leia kaardilt parkla, kuhu soovid kuukaarti tellida.

Kinnita tellimus
Kliki “Kuukaart” nupule ning seejärel kinnita tellimus.

Maaomanik

Absoluutselt mitte, see on Sinu võimalus (teenida lisatulu), mitte kohustus.

Sõltuvalt asukohast.

Näide 1. Oletame, et Sinu üks parkimiskoht asub Südalinnas ning Sa rendid enda kohta välja iga tööpäev 3 tundi. Sellisel juhul on orienteeruv tulu aastas ca 1400 EUR.

Näide 2. Pargitakse 6h ööpäeva jooksul, 10 kohaline parkla ja 2 EUR/h. Sellisel juhul kuus tulu orienteeruvalt 3000 EUR kuus ja aastas 36 000 EUR.

Jah, Barking kontrolleri lisamine ei häiri kuidagi värava tavapärast tööd. Kõik jätkub samamoodi. Lihtsalt lisandub võimalus enda kohti rendile anda Barking rakenduse kasutajatele.

Kõik parkijad on registreerinud mobiilinumbri, Google või Facbooki kontoga. Samuti tuleb alati lisada maksemeetod. Üle lubatud aja parkides on tavaliselt kõrgem parkimistasu ning sellest informeerime parkijat alati ette.

Pigem mitte, sest kõik kasutajad on mobiilinumbri, Google või Facebook kontoga registreerunud ning maksemeetodi lisanud. Sisse pääsevad ainult need,  kes tasuvad- eelduseks on ka see, et süsteemis on määratud tasulised kohad juhuparkijatele.

Ei saa. Tõkkepuud saab Barking kasutaja avada ainult siis kui on kohad rendile antud ning vabu parkimiskohti alles.

Loome Teile halduskeskkonna kasutajakonto, millelt saate jooksvalt jälgida jooksva kuu parkimiste arvu ning saldot. Iga kuu teenitud tulu laekub järgmise kuul kindlal päeval teie arvelduskontole.

Jah- sellisel juhul on üles seadmine veelgi lihtsam: võta meiega ühendust, vormistame lepingu ja saad hakata tulu teenima.

Ei leidnud vastust oma küsimusele?

Kuukaardi tellimus

Kuukaardi tellimus