Nimi *

E-mail *

Teema

Sisu

Korduma Kippuvad Küsimused asuvad siin: KKK

Telefon: +372 58 114 001
Email: info@barking.ee
Ettevõte: Barking OÜ
Reg nr: 12801774
Aadress: Estonia pst. 5, Tallinn, 401

JUHATUS

Kustas Kõiv CEO

Kustas Kõiv

Tegevjuht

kustas@barking.ee
51 31 364

Mikk Moses

Müük & äriarendus

mikk@barking.ee
555 66 277

Meelis Haidak

Tootejuht

meelis@barking.ee
53 992 277

Ott Reinhold

R&D

ott@barking.ee
56 496 614

INVESTORID

Rain Lõhmus

Rain Lõhmus

Seed Investor

LHV panga asutaja ja nõukogu esimees

Marek Kiisa

Marek Kiisa

Seed Investor

GRABCAD investor, Astrec partner

Kristjan Hiiemaa

Nõustamine & äriarendus

Erply asutaja ja tegevjuht ning Barkingu idee autor.

TEHNOLOOGIA JA TURUNDUS

Barking Electronics

Markus Järve

Elektroonika insener

markus@barking.ee
www.krakul.eu

Server programming Barking

Ottokar Tilk

Server IT süsteemiarhitekt

ottokar@barking.ee

Merit Barking

Merit Vislapu

Assistent

merit@barking.ee

Barking Elmo

Elmo Trolla

Riistvara IT arendusinsener

elmo@barking.ee

Barking Karl

Karl Kilgi

Äpp IT arendusinsener

karl@barking.ee

Siim Barking

Siim Stokkeby

Projektijuht

siim@barking.ee

Barking Maxim

Maxim Shilo

Müügijuht

maxim@barking.ee

Barking Kristjan

Kristjan Tozen

Elektroonika

kristjan@krakul.eu

Koostööpartnerid

Võiks koostööd teha?

Võta ühendust