Raul Lättemägi: “Katame Barkingu abiga korteriühistu kulud.”

By jaanuar 3, 2018koduomanik

Korteriühistu Lennuki 14 juhatuse liige ning firma Advanced Sports Installations Europe (ASIE) omanik Raul Lättemägi avastas Barkingu juhuslikult Tallinna linnaruumist hetkel, mil vajas kesklinnas parkimiskohta. Sealt edasi paelus teda kogu Barking süsteemi loogika ning tekkis huvi see enda korteriühistu tarbeks tööle panna.

Lennuki 14 korteriühistu parkimiskohad on strateegiliselt heas asukohas ning seetõttu esines probleeme soovimatute parkijatega, kes tööpäevadel, mil majaelanikud olid tööle läinud, vabasid parkimiskohti tasuta parkimiseks kasutasid. “Olukorra korrastamiseks pidime paigaldama keelumärgid. Barking aitas meil aga need tühjana seisvad parkimiskohad reaalset tulu teenima panna ning tõi meile püsikliendid, kes tänaseks on justkui oma maja elanikud.”

Majanduslikult on Barking aidanud Lennuki 14 korteriühistul mitmete kulude pealt kokku hoida. Lättemägi ütleb, et tänu Barkingule on nad märgatavalt ühistu üldkulusid vähendanud. “Täna suudame Barkingu kompensatsiooni arvelt katta kogu korteriühistu üldvalguse elektriarve, koristus- ning raamatupidamiskulud.”

Barkinguga koostööd hindab Lättemägi kõrgelt. “Kiire reageerimine ja tagasiside nendele vähestele probleemidele, mis aastate jooksul tekkinud on. Kõik on justkui nähtamatult ära korraldatud. Kõik on väga hästi.”

Teistele maaomanikele, kes hetkel veel kahtlevad, kas oma kohad läbi Barkingu rendile anda soovitab Lättemägi kas või paari kohaga süsteemi proovida. “Katsetage ja proovige. Kui on soovi korteriühistu kulusid vähendada, siis Barking on kindlasti üks lihtsamaid instrumente selleks.”

Kui Sa omad vähemalt ühte parkimiskohta ning soovid rohkem infot selle kohta, kuidas oma parkimiskohad teenima panna, siis rohkem lisainfot ja registreerimisvorm on kättesaadavad siit: https://barking.ee/pane-parkimiskohad-teenima/